Saraybosna Taban Puanları

Saraybosna Taban Puanları

Taban puan konusunda sorun yaşamak istemeyen kişiler özellikle Saraybosna Taban Puanları taban puanları hakkında gerekli bilgileri...

Saraybosna Taban Puanları

Bosna Hersek Saraybosna üniversitesi taban puanları , Bosna Hersek ‘te bulunan üniversitelerdeki taban puanlarından daha düşük puanlar istemektedir.

Türkiye ‘de hizmet veren firmamız bu bilgileri her yıl güncellemekte ve Türkiye ‘den Bosna Hersek ‘ gitmek isteyen öğrencilerimizle paylaşmaktadır. Türkiye ‘de bulunan öğrencilerin Bosna Hersek ‘te bulunan üniversitelere karşı son derece büyük bir merakının bulunuyor olması , öğrencilerimizin Bosna ‘da bulunan tüm güzellikleri öğrenmeleri için çalışmalar başlatmamızı sağlamıştır. Her yıl binlerce yabancı öğrenciyi kabul eden Bosna Hersek , Türkiye ‘de bulunan öğrencilerin kabulüne yönelik birçok detay oluşturmuştur. Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı da bu detayları en güncel haliyle birleştirmekte ve her üniversitenin kabul kuralları , taban puanları gibi içerikleri öğrencilerin öğrenmesini sağlamaktadır.

Saraybosna Taban Puanları Hakkında

Türkiye ‘de üniversitelerin taban puanları bazı öğrencilerin zorulanmasına ve arka arkaya birkaç sene boyunca hiçbir bölüme yerleşememesine neden olabilmektedir. Bosna Hersek Saraybosna üniversitesi taban puanları , ülkemizdeki üniversitelerden çok daha düşük puanlarla alım yapmaktadır.

Sık Sorulan Sorular

Bosna-Hersek uçak bileti kaç TL?

500 TL’den başlayan fiyatlar ile tek yönlüdür.

Bosna Hersek para birimi nedir?

KM ya da Konvertibıl olarak bilinen Bosna Hersek’in para birimini gösterir.

Bosna Hersek mavi diploma veriyor mu?

Bosna Hersek‘deki üniversiteler mavi diploma vermektedir. Yurtdışı eğitiminiz çok önemli bir değer taşıyan diplomadır.

Travnike nasıl gidilir?

Türkiye’den Travnik’e seyahat etmenin en kolay yolu hava yoludur. Öncelikle İstanbul’dan Saraybosna’ya ulaşmanız gerekiyor. Saraybosna’ya vardıktan sonra şehirlerarası otobüse binerek Travnik’e gidebilirsiniz.

Saraybosna Ücret Bilgileri;

Tıp Bilimler Fakültesi: Tıp Fakültesi Boşnakça Eğitim 2200€
Diş Hekimliği Boşnakça Eğitim 3200€
Eczacılık Boşnakça Eğitim 2500€
Veterinerlik Boşnakça Eğitim 2200€
Medikal Sağlık Bakımı Boşnakça Eğitim 2200€
Fizyoterapi Boşnakça Eğitim 2200€
Sağlık Mühendisliği Boşnakça Eğitim 1500€
Radyolojik Teknoloji Boşnakça Eğitim 1500€
Nükleer Tıp Boşnakça Eğitim 2200€
Radyoterapi Boşnakça Eğitim 2200€
Halk sağlığı Boşnakça Eğitim 2200€
Hemşirelik Boşnakça Eğitim 1500€
Spor ve Rekreasyon Boşnakça Eğitim 1500€
Spor Sağlığı Boşnakça Eğitim 1500€
Özel Kinezi Terapi Boşnakça Eğitim 1500€
Sağlık ve çevrebilim Boşnakça Eğitim 1500€

Ülkemizdeki puan cetvelinde 180 ‘den 500 ‘e kadar giden yüzlerce bölüme ulaşabilmek mümkündür. Saraybosna ‘da bulunan üniversitelerde ise çok daha farklı bir kayıt ve üniversite kabul işlemi gerçekleştiğini görmekteyiz. Üniversite öncelikle tüm öğrencilerin başvurularını kabul ediyor ve bünyesine katıyor. Ardından , tüm öğrencilere aralarında Boşnakça ‘nın da bulunduğu temel bir eğitim veriyor. Bu eğitimin tüm bölümler için aynı olduğu bilinmektedir.

Bosna Hersek üniversitelerinde verilen hazırlık eğitimin sonunda bir sınav yapılıyor ve başarılı olan öğrenciler bu sınav sayesinde bölümlerini seçebilme hakkına sahip oluyorlar. Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı bu başarılı ve kaliteli süreç karşısında hiçbir öğrencimizin yorulmasını ve başarısız olmasını istememektedir. Firmamıza başvurarak size yönelrilecek hizmetleri ve işlem süreçlerini öğrenebilir , yapmanız gerekenler hakkında bilgi sahibi olabilir ve üniversitelere başvurabilirsiniz.

Hazırlık sınavının sonunda almış olduğunuz puan ile de üniversitenin puan cetvelinde belirlenmiş olan fakülteleri seçebilme hakkına sahip olmaktasınız. Bosna Hersek Saraybosna üniversitesi taban puanları düzenli olarak her yıl yenilenmekte ve başvuran öğrencilere göre değiştirilmektedir.

Üniversitenin Konumu

#saraybosnaeğitim #saraybosnadaüniversite #saraybosnapuanları #saraybosnaüniversiteeğitimi #saraybosnaüniversiterehberiniz

Puanla
[OY: 1 Ortalama: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!