Uluslar Arası Bosna Hersek Üniversitesi Ücretleri

Bosna hersek’te eğitim alırken kendilerini bekleyen maliyetler hakkında araştırma yapan kişiler kısa zaman içinde seçimlerini yapabilmektedirler..

Uluslar Arası Bosna Hersek Üniversitesi Ücretleri

Bosna Hersek, özellikle son yıllarda ülkemizden pek çok öğrenci alan ve eğitim alanında gelişim gösteren Balkan ülkelerindendir. Savaş yıllarından sonra kendini nispeten kısa sürede toparlamış oluşu ile de takdire şayandır. Burada yer alan üniversitelerden biri olan uluslar arası Bosna Hersek Üniversitesi ücretleri bakımından da oldukça okumaya uygun oluşu ile dikkat çekmektedir. Liseden mezun olan her üniversiteli adayı, ülkede eğitim almak için başvuruda bulunabilmektedir. Etnik bir ayım gözetilmeden pek çok ülkeden öğrenci alımını destekleyen bu üniversite ve diğer Bosna üniversitelerinde ortalama 2000 Türk öğrenci öğrenim görmeye devam etmektedir. Eğitim görülen bölümler arasında diş hekimliği, mimarlık, hukuk, tıp, psikoloji gibi seçkin bölümler yer almaktadır.

Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı adı ile kurulan ve yurt dışında okuyan öğrencilerin yardımına koşan danışmanlığımız, bu ülkede okuyan öğrencilerimizin de hep yanında olmak için çaba göstermektedir. Uluslar arası Bosna Hersek Üniversitesi ücretleri yıllık olarak bakıldığında esasında son derece uygundur. Çok fazla külfetli olmayan bu tutarlar, Bosna gibi bir ülkede eğitim için oldukça düşük olarak bile ifade edilebilir. Ücretler yıllık yaklaşık 1000 EURO’dan başlamakta ve 3200 EURO’ya kadar çıkabilmektedir. Okunacak üniversite bölümüne göre değişiklik gösteren ücretler ile ilgili net bilgiyi danışmanlığımızı arayarak öğrenebilirsiniz. Danışmanlığımız, eğitim hayatınızın yurt dışındaki her safhasında size yardımcı olmak ve size eşlik etmekten mutluluk duyacaktır.

Kalacak yer, bu yerlerin ücretleri, okul için gerekli belgeler ya da genel okul masraflarına ilişkin bütün bilgilere yine Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığımız aracılığıyla ulaşmanız mümkündür. Biz, üniversite hayatınızın bir hayal gibi geçmesine çalışmaktayız. Siz deha Bosna’ya gitmeden, konaklayacak evleriniz ayarlamakta ve güvenli bir 4 yıl geçirmeniz için çaba göstermekteyiz. Uluslar arası Bosna Hersek Üniversitesi ücretlerinin yanı sıra Uluslararası Travnik Üniversitesi’nde de bazı bölümler için ücretlendirmelerden söz etmek mümkündür. Hukuk 2000, mimarlık ve elektrik – inşaat mühendisliği 2500 EURO yıllık ücret talep etmektedir. Aynı zamanda üniversiteye kayıt olurken, lise diploması yeterli olmaktadır.

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!