Bosna Hersek Üniversiteleri İstanbul Bürosu

Bosna Hersek Üniversiteleri İstanbul Bürosu

Bosna hersek üniversiteleri üstanbul bürosuna başvurularını yapan kişiler bu ülke de eğitim alabilmek için gerekli tüm konular hakkında destek..

Bosna Hersek Üniversiteleri İstanbul Bürosu

Bosna Hersek’te birbirinden saygın ve kaliteli üniversite bulunmaktadır. Bu üniversitelerden biri de kuşkusuz ki Uluslararası Travnik Üniversitesi’dir. Sunduğu imkanlar sayesinde dünya çapında tanınmış ve oldukça öğrenci göçü alan bir üniversitedir. Hem büyük hem de kapsamlı olmasının yanı sıra verdiği eğitim kalitesi dünya standartlarındadır. Bu nedenle de oldukça ilgi toplamaktadır.

Öğrencilerine sunduğu imkanların başında şüphesiz ki sınavsız giriş hakkı yer almaktadır. Öğrenciler hiçbir sınava girmeksizin Bosna Hersek Uluslararası Travnik Üniversitesi’nde okuyabilmektedir. Bunun sayesinde öğrenciler sınava hazırlanmak gibi bir maddi manevi külfete girmeden, para ve zaman kaybetmeden direkt olarak üniversiteye başlayabilmektedir. Ayrıca Uluslararası Travnik Üniversitesi sayesinde 2 Yıllık Myo Mezunlarına Mimarlık Dikey Geçiş hakkı da öğrencilere tanınmaktadır. Böylelikle dikey geçiş gibi bir sınava girmek de gerekmeyecektir.

Bosna Hersek Uluslararası Travnik Üniversitesi’nin sunduğu imkanlar arasında bu bölümlerin Türkçe destekli okutulması da bulunmaktadır. Türk hocalar sayesinde Türkçe destekli olarak Mimarlık okuyabileceksiniz. 2 yıllık ön lisans programı bitiren öğrenciler artık bu avantajlar sayesinde lisans tamamlama seçeneğinden yararlanarak 4 yıllık fakülte okuyabileceklerdir. 2 Yıllık Myo Mezunlarına Mimarlık Dikey Geçiş hakkı ile öğrenciler hayatlarını değiştirebilecekler. Artık gelecek çok daha parlak olacak. Kariyerli bir meslek için 4 yıllık fakülte okumak birinci şarttır. Bu nedenle de 2 yıllık bölümlerinizi 4 yıla tamamlamanız geleceğiniz için en iyisi olacaktır.

Mimarlık Okumak İsteyenlere Müjde

Mimarlık bölümü mezunları oldukça farklı alanlarda iş sahası bulabilmektedir. Bu nedenle de en çok tercih edilen bölümlerin başında gelmektedir. Bosna Hersek uluslararası Travnik Üniversitesi’nde Mimarlık lisans tamamlayarak sizler de kolaylıkla iş imkanlarına kavuşabileceksiniz. Alınan diploma Avrupa’da geçerliliği olan ve Türkiye’de de tanınan bir diplomadır. Bu sayede de Europass diplomanız ile tüm Avrupa’da ve Türkiye’de iş bulabileceksiniz. Diplomanız sizi tüm rakiplerinizin önüne geçirebilecek.

Dikey geçiş için sınava gerek olmadığı gibi 1 sene beklemeye de gerek kalmayacaktır. Çünkü Bosna Hersek Uluslararası Travnik Üniversitesi’nde intibak sınıfı yoktur. Ara dönem okumak zorunda değilsiniz. Hemen 3. Sınıf olabilirsiniz. 2 Yıllık Myo Mezunlarına Mimarlık Dikey Geçiş ile zaman kaybetmeden üniversiteli olabileceksiniz.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı oldukça köklü bir danışmanlık merkezidir. Bu nedenle de sizi en doğru yönlendirecek olan danışmanlık merkezi de Eurostar’dır. 2 Yıllık Myo Mezunlarına Mimarlık Dikey Geçiş ile alakalı merak ettiklerinizi Eurostar’dan öğrenebilirsiniz. Eurostar gerek çalışanları gerek bilgi birikimi ile geleceğinize ışık tutacak olan kaliteli bir danışmanlık merkezidir.

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!