Bosna Hersek Eğitim Ücretleri

Bosna Hersek Eğitim Ücretleri

Bosna Hersek eğitim ücretleri çocuğunu üniversite eğitimi konusunda destekleyebilecek olan bütün aileler için belirli bir uygunluk derecesini içerisinde barındırmaktadır.

Bir diğer deyiş ile kişilerin ödemeleri gereken miktarın diğer okullara göre çok daha az bir seviyede olduğunu eklemek gerekmektedir. Bosna Hersek yaşam şartları bakımından da kişilerin az bir ödenek ile uzun günler boyunca geçimlerini sağlayabilecekleri bir sistem olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu il içerisinde üniversite eğitimi almak tam da bu nedenle sizi ekonomik manada hiçbir sıkıntıya sokmayacak aksine çalışma olanaklarını değerlendirirseniz bütçenize birçok girdinin olacağının da belirtilmesi gerekmektedir.

Bosna Hersek kapsamında bulunan bir üniversite ile iletişim içerisine geçmek için bireylerin aracı kurum seçimi yapmaları gerekmektedir. Bu aracı kurumların başında da Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı gelmektedir.

Bosna Hersek eğitim ücretleri konusunda öğrencilere farklı ödeme planları da hazırlayabilme imkanını elinde bulundurmaktadır. Kişilerin maddi durumu taksitli olarak ödeme yapmaya daha yatkın ise buna uygun bir biçimde ödeme planlarını düzenleme imkanını da elinizde bulundurma hakkınız bulunmaktadır.

Eğitim ücretleri konusunda ve okuyacağınız bölümün dili ve daha farklı detayları hakkında fikir sahibi olmak için kişilerin Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı hizmetinden faydalanmaları gerekmektedir. Bosna Hersek bu konuda sizin için en uygun olan ve ekonomik bakımdan da sizin için hiçbir biçimde zorluk çıkarmayan okulları kapsamında bulundurmaktadır.

Bosna Hersek eğitim ücretleri konusunda size uygun kolaylıklar ortaya koyma imkanını elde edebilmektedir. Eğitim ücretleri konusunda bazı indirimlerin meydana gelmesi için kişilerin eğitim hayatlarında başarılı bir çizgiye sahip olmaları gerekmektedir. Bu çizginin bozulmaması için üniversite eğitiminiz boyunca aynı başarı düzeyini korumanız gerekmektedir.

Bosna Hersek sizin eğitim hayatınızda farklı kültürel öğeler ile ve farklı diller ile de karşı karşıya gelme imkanınızı tetikleyecektir. Bu konuda sizin için gerekli işlemleri yapabilecek olan ve size okulunuzun kayıt konusunda neler istediğini bildirecek olan aracı kurum ile iletişim içerisine girilmesi gerekmektedir. Buna ek olarak bireylerin daha önce bu okullardan mezun olmuş olan kişilerin de görüşlerine bir göz atılması gerekmektedir.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Türkçe Destekli Lisans Bölümleri

Hukuk 2000 Euro
İnşaat Mühendisliği 2500 Euro
Mimarlık 2500 Euro
Makine Mühendisliği 2500 Euro
Bilgisayar Mühendisliği 2500 Euro
İş Sağlığı ve Güvenliği 2500 Euro
Elektrik Mühendisliği 2500 Euro
Yüksek Lisans ve Doktora 5000 Euro

 

Saraybosna Üniversitesi Boşnakça Lisans Bölümleri

Saraybosna Üniversitesi Tıp Fakültesi 3000 Euro
Saraybosna Üniversitesi Diş Hekimliği 3500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Eczacılık 2500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon 2500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Mühendislik Bölümleri 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Güzel Sanatlar 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Veterinerlik 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Psikoloji 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Boşnakça Dil Hazırlık 2500 Euro

 

Zenica Üniversitesi

Boşnakça Lisans Bölümleri 1500 Euro

 

Tuzla Üniversitesi

Boşnakça Lisans Bölümleri 1500 Euro

 

Mostar Üniversitesi

Boşnakça Lisans Bölümleri 1500 Euro

 

Üniversitenin Konumu