Bosna Hersek Üniversiteleri Yabancı Dil Destekli Eğitim Dilinde Verilen Bölümler

Bosna hersek üniversiteleri Yabancı Dil Destekli eğitim dilinde verilen bölümler hakkında bilgi almak isteyen kişiler diledikleri zaman bizimle iletişime..

Bosna Hersek Üniversiteleri Yabancı Dil Destekli Eğitim Dilinde Verilen Bölümler

Bosna Hersek üniversiteleri Yabancı Dil Destekli eğitim dilinde verilen bölümler içerisinde hukuk, mimarlık, inşaat mühendisliği, iletişim gibi önemli ve ülkemizde çok fazla rağbet gören bölümler yer almaktadır. Üstelik de sınav şartı olmadan ve lise diplomanız ile direk başvuru yapma şansı ile bu bölümler ve diğer bölümlerde okuma şansını elde etmek için yapmanız gereken diplomanızı alarak Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı merkezlerimize gelmeniz ve deneyimli danışanlarımızla görüşüp tüm detayları öğrenmenizdir.

Bosna Hersek Üniversiteleri içerisinde yer alan Uluslararası Travnik Üniversitesinde ülkemiz öğrencileri için büyük avantaj olan Yabancı Dil destekli eğitim sisteminin başlaması ile ülkeye olan ilgi bir kat daha artmıştır. Eğitim danışmanlığını yaptığımız üniversiteler için sınavsız giriş koşulunun olması ülkeye olan ilginin fazla olmasının asıl nedeni iken bir de Türkçe yabancı dil destekli eğitimin de seçenek olarak sunulması Türkiye tarafından denklik verilmesi birçok gencimizin okumak için Bosna Hersek üniversitelerini tercih etmelerine neden olmuştur.

Ülkemizde ki sınav sistemini ve stres ve rekabet düşünüldüğünde birde istenilen bölümde okuyamama ihtimalinin söz konusu olması ayrıca maliyetlerin de yüksek olması özellikle mimarlık, tıp, mühendislik gibi bölümlerde daha da yükselmektedir gibi edenler öğrencileri yurt dışı eğitimlere sevk etmektedir. Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı olarak bu zamana kadar birçok genç arkadaşımıza bu alanda yardımcı olarak sorunsuz bir şekilde eğitimlerine devam etmeleri konusunda destek verdik ve halen daha destek vermekteyiz. Sektörde deneyim sahibi olmamız ve profesyonel ve titizlikle işlerimizi hallediyor olmamız sizin de sorun yaşamadan hızlı bir şekilde işlemlerinizin yapılacağı anlamına gelmektedir.

Bosna Hersek üniversiteleri Yabancı Dil Destekli eğitim dilinde verilen bölümler ile ilgili detaylı bilgi almak ve kayıt işlemlerinizin halledilmesi için ofislerimize başvurmanız yeterlidir.

Siz de hayalini kurduğunuz mesleği elde etmek için sınav stresi yaşamadan puan uygulaması olmadan kaliteli bir eğitim alarak Avrupa standartlarında okullarda kaliteli eğitim alarak özellikle de kariyerinize yön verebilirsiniz. Bunun için Bosna Hersek üniversiteleri Yabancı Dil Destekli eğitim dilinde verilen bölümler tercih edebileceğiniz gibi Boşnakça ve İngilizce de eğitim alabilirsiniz.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Yabancı Dil Destekli Lisans Bölümleri

Hukuk 2000 Euro
İnşaat Mühendisliği 2500 Euro
Mimarlık 2500 Euro
Makine Mühendisliği 2500 Euro
Bilgisayar Mühendisliği 2500 Euro
İş Sağlığı ve Güvenliği 2500 Euro
Elektrik Mühendisliği 2500 Euro
Yüksek Lisans ve Doktora 5000 Euro

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!