Bosna Hersek Üniversitesi İnşat Mühendisliği

Bosna Hersek üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümü için çok çalışmanız gerekecek. Ama sadece kariyerinize koşmak yani mezun olmak için. Mezun olmak ve üniversitedeki sınıflarınızı başarıyla geçmek için. Çünkü Bosna Hersek Üniversitelerinde öğrencilere sınav uygulanmıyor ve kendi ülkelerinde geçerli olan sınavlara girmeleri mecbur tutulmuyor. Böylelikle de öğrencilerin taban puanlarının olması lazım değil. Sadece öğrenci olmak istemek buradaki eğitim sistemi için yeterli. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak sizlerin eğilimleriniz için gerekli tüm bilgiler bizde. Ve biz bunları sizlerle paylaşmak istiyoruz. Çünkü profesyonel anlamda bu işi yıllardır yapıyoruz. Siz de bizimle birlikte bu heyecan dolu geleceğe yürümek ister misiniz? Bize güvenin çünkü biz kendimize ve size çok güveniyoruz.

Bosna Hersek üniversitesi İnşaat Mühendisliği alanında kariyer planlamak için en iyi eğitim imkânını sunmakta olan üniversitelerden biridir. Bunun için gerekli tüm belgeleri ofislerimize gelerek inceleyebilirsiniz. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofislerimizde sizin için hem yönlendirmelerimiz olacak hem de bilgilendirmelerimiz. Lütfen bizimle irtibata geçin. Uluslararası Travnik Üniversitesi, Bosna Hersek üniversiteleri arasında ayrı bir yeri olan değerli bir üniversitedir. Bu üniversitenin diğer üniversitelerden farkı, eğitim dilidir. Bu üniversitenin eğitim dili Türkçedir. Bu da Bosna Hersek’te yaşayan Türk nüfusun daha fazla Travnik bölgesinde toplanmasına neden olmaktadır. Sizin de Türkçe destekli eğitim alma eğilimiz var ise bu üniversiteyi rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Bosna Hersek üniversitesi İnşaat Mühendisliği okumak için ücretler de önemli bir konudur. Uluslararası Travnik Üniversitesinde İnşaat Mühendisliği eğitimi alabilmek için ödenmesi gereken ücret 2500 Euro’dur. Bologna kriterlerinde bir eğitim veren, denklik sistemine dâhil bir Avrupa ülkesi üniversitesi için bu ücretler oldukça cazip bulunmaktadır. Bundan dolayı da kontenjanlar hızla dolmaktadır. Bizimle çalışmanızın en avantajlı tarafı da bu noktadır. Gerekli atılımları hızlı yapabilmek adına bizimle çalışmanız sizin menfaatinize olacaktır. İnşaat Mühendisliği okumak için geleceğiniz ülkede ücretsiz ulaşım imkânınız da olacak. Bunun için sizlere ücretsiz olan öğrenci kartı çıkartacağız. Zaten çok ucuz olan ülkede ayrıca ücretsiz seyahat hakınızı da kullanmış olacaksınız.

Üniversitenin Konumu