Bosna Hersek Üniversiteleri Eğitim Ücretleri

Bosna Hersek Üniversiteleri Eğitim Ücretleri

Bosna hersek üniversiteleri eğitim ücretleri hakkında araştırma yapan kişiler aslında bu ülke de eğitim almanın bütçelerini çok zorlamayacağını..

Bosna Hersek Üniversiteleri Eğitim Ücretleri

Bosna Hersek üniversiteleri eğitim ücretleri konusunda ülkemizle kıyaslandığında daha uygun fiyatlara sahip olan bir ülkedir.

Özellikle ülkemizde şehir dışında bile çocuklarını okutmak isteyen aileler oldukça fazla miktarlarda bir geliri çocuklarının üniversite eğitimi için ayırmak durumunda kalmaktadırlar. Bir de üniversite sınavına hazırlık için dershane ve özel dersler için harcanan miktarlar düşünüldüğünde ülkemizde eğitim bir pahalıya mal olmaktadır desek yanlış olmaz. Bu acıdan gençler özellikle üniversite eğitimleri için Avrupa’de saygın bir yeri olan prestijli okullara sahip olan Bosna Hersek’te okumayı tercih etmekte ve böylelikle okul ve sosyal yaşamları için gerekli olan miktar ülkemizde harcayacakları miktardan daha az maliyette olmaktadır.

Bosna Hersek üniversiteleri sunduğu eğitim olanakları, sosyal ve kültürel faaliyetleri ile gençleri cezbeden bir ülke olmasının yanı sıra üniversitede okumak için sınav koşulunun olmaması ve gençlerin diledikleri bölümlerde lise diplomaları ie başvuruda bulunma hakkına sahip olmaları özellikle ülkemiz gençleri tarafından tercih edilme nedenlerinin başında gelmektedir. Bosna Hersek üniversiteleri eğitim ücretleri açısından da değerlendirildiğinde son derece uygun fiyat politikası olması nedeni ile de aileler de çocuklarını okumaları için rahatlıkla gönderebilmektedirler.

Ülke ve okullarla ilgili tüm detaylı bilgileri almak ve sizlere yardımcı olmamızı sağlamak için Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı merkezlerimize gelerek alanında uzman olan ve sürekli Bosna Hersek üniversiteleri ile iletişim halinde olan danışanlarımızdan tüm detaylı bilgileri alabilir ve başvuru işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz deste ile kul hayatınız bitene kadar yanınızda olmaktayız.

Bosna Hersek üniversiteleri eğitim ücretleri konusunda tercih edilmesinin yanı sıra ayrıca denklik veriyor olması mezun olduktan sonra ülkemizde devlet daireleri dahil olmak üzere çalışma imkanı da sunmaktadır. Ayrıca Bosna Hersek üniversite diplomalarının dünyanın her ülkesinde geçerliliğin de olması size iyi bir kariyer şansı da sunmaktadır. Dilerseniz Bosna Hersek’te okullarda kalarak akademik kariyer yapma şansınız da bulunmaktadır. Daha detaylı bilgi almak ve hayatınıza yön verebilmek için tek yapmanız gereken deneyimlerimizden faydalanmak için Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı merkezlerimize gelerek danışanlarımızla görüşmenizdir.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Türkçe Destekli Lisans Bölümleri

Hukuk 2000 Euro
İnşaat Mühendisliği 2500 Euro
Mimarlık 2500 Euro
Makine Mühendisliği 2500 Euro
Bilgisayar Mühendisliği 2500 Euro
İş Sağlığı ve Güvenliği 2500 Euro
Elektrik Mühendisliği 2500 Euro
Yüksek Lisans ve Doktora 5000 Euro

Saraybosna Üniversitesi Boşnakça Lisans Bölümleri

Saraybosna Üniversitesi Tıp Fakültesi 3000 Euro
Saraybosna Üniversitesi Diş Hekimliği 3500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Eczacılık 2500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon 2500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Mühendislik Bölümleri 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Güzel Sanatlar 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Veterinerlik 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Psikoloji 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Boşnakça Dil Hazırlık 2500 Euro

 

Zenica Üniversitesi

Boşnakça Lisans Bölümleri 1500 Euro

 

Tuzla Üniversitesi

Boşnakça Lisans Bölümleri 1500 Euro

 

Mostar Üniversitesi

Boşnakça Lisans Bölümleri 1500 Euro

 

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!