Bosna Hersek Üniversite Maliyetleri

Bosna Hersek Üniversite Maliyetleri

Bosna Hersek Üniversitesi maliyetleri bakımından öğrencileri ve öğrencilerin ailelerini ekonomik olarak sıkıntıya sokacak olan bir yapıya sahip değildir.

Hatta bunun tam aksine Avrupa ile kıyaslandığı zaman birçok okula hesaba katıldığı zaman kişilerin elde edecekleri maliyetlerin Bosna Hersek kapsamında çok daha düşük olduğunu da eklemek gerekmektedir. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı konusunda siz de aktif bir tablo sahibi olmak isterseniz direkt olarak bu firmaya başvurmalı ve Bosna’da bulunan üniversiteler ile bağlantı kurulmasını isteyebilirsiniz.

Bu bağlantının ana noktalarının başında hangi okulu seçeceğiniz ve hangi bütçe ile yolunuza devam edeceğinizin önemli bir yere sahip olduğunu da eklemek gerekmektedir. Bosna Hersek sizin eğitim hayatınızda harika bir adım atmanızı sağlayacak olan muhteşem fırsatlardan bir tanesidir.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı kapsamında siz de belirli bir ücret karşılığında işlerinizin çabasız bir biçimde gerçekleştirilmesini sağlayacaktır. Bu firma sayesinde aklınıza gelen bütün olanaklardan yararlanırken bir yandan da çok kısa bir sürede eğitiminizi tamamlama yolunda önemli adımlar atma imkanına erişebilirsiniz. Bosna Hersek Üniversitesi maliyetleri bakımından incelendiği zaman bu okulların fakülteler arasında değişim gösterdiğinin bilinmesi gerekmektedir.

Bu durumun aslına bakılırsa ülkemizde de aynı olduğunun bilinmesi gerekmektedir. Örneğin kişiler beşeri bilimler fakültesi için bir harç öderken ödenecek olan tutarın belirli bir limitin altında olduğu görülmektedir. Bunun tam tersi ile karşılaşmak için de tıp ve mühendislik fakültelerine göz atmak gerekmektedir. Kişilerin bu fakültelere ödemeleri gereken miktarın çok daha fazla olacağının bilinmesi gerekmektedir.

Bosna Hersek Üniversitesi maliyetleri söz konusu olduğu zaman çok kısa bir süre içerisinde erişim sağlanabilecek ve genel itibari ile orta bütçeli vatandaşların dahi elde edebilecekleri bir çizgiyi ortaya koymaktadır. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı vasıtası ile kişilerin elde edebilecekleri bütün işlemlerin kontrol ve denetim altında tutulabildiği de eklenmesi gereken durumlardan bir tanesidir. Danışmanlık hizmetine ödenecek olan miktarın da oldukça düşük olduğunun bilinmesi gerekmektedir. Kişilerin kayıt işlemleri de okumak için yatırmaları gereken harç miktarları da çok kısa bir sürede elde edilebilecek olan bir seviyeye sahiptir.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Türkçe Destekli Lisans Bölümleri

Hukuk 2000 Euro
İnşaat Mühendisliği 2500 Euro
Mimarlık 2500 Euro
Makine Mühendisliği 2500 Euro
Bilgisayar Mühendisliği 2500 Euro
İş Sağlığı ve Güvenliği 2500 Euro
Elektrik Mühendisliği 2500 Euro
Yüksek Lisans ve Doktora 5000 Euro

 

Saraybosna Üniversitesi Boşnakça Lisans Bölümleri

Saraybosna Üniversitesi Tıp Fakültesi 3000 Euro
Saraybosna Üniversitesi Diş Hekimliği 3500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Eczacılık 2500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon 2500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Mühendislik Bölümleri 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Güzel Sanatlar 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Veterinerlik 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Psikoloji 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Boşnakça Dil Hazırlık 2500 Euro

 

Zenica Üniversitesi

Boşnakça Lisans Bölümleri 1500 Euro

 

Tuzla Üniversitesi

Boşnakça Lisans Bölümleri 1500 Euro

 

Mostar Üniversitesi

Boşnakça Lisans Bölümleri 1500 Euro

 

Üniversitenin Konumu