Bosna Hersek Üniversitesi Nerede?

Üniversite okumak için yurt dışını tercih edenlerdenseniz, Bosna Hersek de sizin için bir seçenek olabilir. Üstelik gayet ekonomik ve kaliteli bir seçenek. Ne zaman isterseniz burada yer alan okul alternatiflerini sınavsız olarak değerlendirebilirsiniz.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak bu konuda donanımlı eğitim danışmanlarımız ile hizmet vermekteyiz. Adaylarımızı her konuda bilgilendiriyor ve taleplere göre yönlendirmeler yapıyoruz. Bosna Hersek Üniversitesi nerede incelediğimiz zaman, Saraybosna’da olduğunu görüyoruz. Bu okula ve çeşitli Bosna Hersek okullarına hemen kaydınızı yaptırabilirsiniz. Maliyetler düşük olduğu için Avrupa ülkelerine ekonomik bir alternatif olarak Bosna’yı değerlendirebilirsiniz. Üstelik eğitmenler de gayet donanımlı akademisyenlerdir. Seçtiğiniz bölümlere göre kaydınızı yaptırabilirsiniz.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak tüm prosedürleri sizin için takip ediyoruz. Kayıt işlemlerinde lise diploması yeterlidir. Ek sınav yoktur. Okulu bitince mavi diploma alırsınız. Yök denkliği olduğu için güvenle tercih yapabilirsiniz. içerik denkliğini alarak Türkiye’de de mesleğinizi yapabilirsiniz. Mavi diploma AB ülkelerinde geçerli olduğu için farklı okullarda da okuyabilirsiniz. Bosna Hersek Üniversitesi nerede bakınca, ülkemize yakın bir seçenek olduğunu göreceksiniz. Bu seçenek sayesinde sınava girmeden istediğiniz bölümlerde okuyabilirsiniz. Mimarlık, mühendislik, hukuk, tıp, fizyoterapi, veterinerlik, güzel sanatlar, iletişim, pedagoji, gibi felsefe, çevre, ekonomi gibi alanlarda eğitim alabilirsiniz. Bu konuda biz de gerekli yönlendirmeleri yapıyoruz. Seçtiğiniz bölüm ve okullara göre harçlar değişir.

Bosna Hersek Üniversitesi nerede, masraflar nasıl bu konuda seçenekleri sağlıklı bir şekilde değerlendirme şansınız olacaktır. Biz size seçebileceğiniz bölüm ve okullar konusunda da destek oluyoruz. Ayrıca konaklamalarınız için ihtiyacınıza yönelik evler mevcuttur. Bu konuda da destek sağlıyor ve size uygun evi buluyoruz. Sorun yaşamamanız için güncel takipleri sizin için yapıyoruz. Harç masrafları 1000 euro ile 4000 euro arasındadır. Bu bedeli senelik olarak ödediğiniz düşünülürse, masraflar gayet uygundur. Üstelik ülkede yaşamak da ekonomiktir. Bu nedenle istediğiniz zaman kayıtlar için başvurularınızı yapabilirsiniz. Kayıt zamanları genel olarak eylül ayında olduğu için, tam olarak bu zaman dilimlerinde başvuru yapmak için dikkatli olmak gerekir.

Üniversitenin Konumu