Bosna Hersek Üniversitesi Mimarlık Puanları

Puanları her zaman yüksek olan bölümlerden biri olduğu için birçok kişi mimarlık eğitimi alamamaktadırlar. Bu sebeple türk öğrenciler..

Bosna Hersek Üniversitesi Mimarlık Puanları

En çok tercih edilen fakültelerden biri de mimarlıktır. Ülkemizde bir hayli yüksek puanlar nedeni ile bazen, bazı öğrenci adayları açıkta kalmaktadır. Yurt dışında bu bölümde okumak isterseniz çok uzağa gitmenize gerek kalmadan Bosna Hersek’te eğitim alabilirsiniz. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak her bölüm ve üniversite konusunda gerekli yönlendirmeleri yapıyoruz. Bosna Hersek Üniversitesi mimarlık puanları yoktur. Sadece diplomanız ile sınavsız olarak bu bölüme giriş yapabilir ve mezuniyet sonrasında mavi diploma sahibi olabilirsiniz. Elbette denklik gibi bazı durumlar daha sonra karşınıza çıkacaktır. Bu nedenle YÖK denklik yasalarını takip etmeniz gerekir. Biz güncel haberleri takip edip öğrenci adaylarımız ile paylaşıyoruz.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak doğru yönlendirmeye önem veriyor ve buna göre davranıyoruz. Sınavsız geçişler konusunda önemli olan kendi yeteneğinize uygun bölümler seçmektir. Bu konuda da destek sağlıyoruz. Bosna’daki okullar Türkçe, İngilizce ve Boşnakça dil seçeneklerine sahiptir. Türkçe daha kısıtlıdır elbette. Travnik Üniversitesi’nde Türkçe mimarlık okuyabilirsiniz. Diğer üniversitelerde dil nedeni ile bir sene hazırlık okumanız gerekir. Travnik’te böyle bir şey yoktur. Genel olarak eğitim masrafları senelik 1000 euro ile 4000 euro arasındadır. Makul olan bu ücretleri değerlendirebilirsiniz. Bosna Hersek Üniversitesi mimarlık puanları olmadığı için, seçim yaparken dikkatli olmanız gerekir. Yapabileceğiniz bölümleri seçmelisiniz ki sene kaybınız olmasın.

Bosna Hersek Üniversitesi mimarlık puanları olmadığı için sınavsız olarak kolayca kayıt işlemlerinizi lise diplomanızı kullanarak yapabilirsiniz.  aynı zamanda lisans tamamlamalardan da faydalanabilirsiniz. Bunun dışında kayıtlar genelde eylül ayında olduğu için tedbirli olmalı ve önceden araştırmalarınızı yapmalısınız. Biz zaten tüm öğrenci adaylarımızı yönlendiriyoruz. Bu anlamda kayıt işlemleri konusunda bize başvurduktan sonra sorun yaşamazsınız. Dil seçenekleri için de kararınızı yine siz verebilirsiniz. Her işlem içi güncel gelişmeleri takip ediyor ve sorunsuz olarak işlemlerinizin gerçekleşmesini sağlıyoruz. Konaklama ile alakalı size yardımcı oluyoruz. Siz gelmeden evinizi tutuyor ve bu konuda rahat etmenizi sağlıyoruz. Genel olarak aylık ev masrafları 50 ile 200 euro arasında değişir. Bütçenize ve taleplerinize uygun evi sizin için ayarlıyoruz.

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!