Bosna Hersek Üniversitesi Eğitim Ücretleri

Bosna Hersek Üniversitesi Eğitim Ücretleri

Bütçelerini düşünmek zorunda olan kişiler özellikle bosna hersek üniversitesi eğitim ücretleri ile hiçbir sorun yaşamadan amaçlarına..

Bosna Hersek Üniversitesi Eğitim Ücretleri

Bosna Hersek Üniversitesi eğitim ücretleri genel olarak diğer ülkelere göre düşük rakamları içermektedir. Bu eğitim ücretleri her fakülte için farklılık göstermektedir. Bölümler arasında da eğitim ücretleri konusunda bir fark bulunmaktadır. Bu konuda seçeceğiniz danışmanlık kurumunun da etkisi büyüktür. Bazı danışmanlık kurumları öğrencilerden bilinçli biçimde fazla para istemektedir. Böyle bir durumla karşılaşmamak adına iyi bir danışmanlık kurumu ile görüşülmemelidir. Kalitesini kanıtlamış olan Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı firmamızı tercih ederek kayıt yaptırabilirsiniz. Okulların seçim aşamasında, bilgi alışverişi sırasında, kayıt işlemleri sırasında ve sonraki öğrenim hayatı sırasında danışmanlık firmamız sizlere sürekli olarak yardımcı olacaktır. Firmamıza bu konuda güvenebilirsiniz.

Bosna Hersek Üniversitesi eğitim ücretleri her üniversiteye göre farklıdır. Bosna Hersek’te yer alan ve sevilen okullardan birisi Saraybosna Üniversitesi’dir. Bu üniversite Saraybosna’da yer alan bir eğitim kurumudur ve okul içinde şuan da 30 bin öğrenci eğitim görmektedir. Okul 2014 yılı içinde açılmıştır. Okulun içinde yer alan bölümlerin sayısı oldukça fazladır. Okulun eğitim ücretlerine baktığımızda okulda yer alan sosyal bilimleri fakültesi içinde yer alan bölümlerin yıllık ödemesi 1750 Euro’dur. Bu fakültede eğitim dili olarak Boşnakça kullanılmaktadır. Okulun içinde yer alan diğer fakülte ise teknik bilimler fakültesidir. Bu fakülte içinde mühendislikler yer almaktadır. Okulun yıllık harç ücreti 1750 Euro değerindir. Eğitim dili aynı şekilde Boşnakça’dır.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı isimli firmamız Saraybosna Üniversitesi ile işbirliği içindedir. Okul içinde yer alan farklı bölümler ve fakülteler arasında Hümaniter Bilimler Fakültesi bulunmaktadır. Bu fakülte içinde Felsefe, Sosyoloji, Psikoloji gibi bölümler yer almaktadır ve fakültenin yıllık ücreti 1750 Euro’dur. Okul için tıp fakültesi de bulunmaktadır. Burada yer alan bölümler arasında eğitim ücretleri farklıdır. Fakülte içinde yer alan diş hekimliği bölümünün yıllık harç ücreti 3200 euro iken, fakültede yer alan diğer bölüm olan eczacılığın yıllık ödemesi 2500 Euro’dur. Veterinerlik için yıllık 2200 Euro ödemek gereklidir. Okulda bulunan güzel sanatlar fakültesinin yıllık ücreti de 1750 Euro’dur. Bosna Hersek Üniversitesi eğitim ücretleri bölümler arası değişiklik göstermektedir.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Türkçe Destekli Lisans Bölümleri

Hukuk 2000 Euro
İnşaat Mühendisliği 2500 Euro
Mimarlık 2500 Euro
Makine Mühendisliği 2500 Euro
Bilgisayar Mühendisliği 2500 Euro
İş Sağlığı ve Güvenliği 2500 Euro
Elektrik Mühendisliği 2500 Euro
Yüksek Lisans ve Doktora 5000 Euro

Saraybosna Üniversitesi Boşnakça Lisans Bölümleri

Saraybosna Üniversitesi Tıp Fakültesi 3000 Euro
Saraybosna Üniversitesi Diş Hekimliği 3500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Eczacılık 2500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon 2500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Mühendislik Bölümleri 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Güzel Sanatlar 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Veterinerlik 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Psikoloji 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Boşnakça Dil Hazırlık 2500 Euro

 

Zenica Üniversitesi

Boşnakça Lisans Bölümleri 1500 Euro

 

Tuzla Üniversitesi

Boşnakça Lisans Bölümleri 1500 Euro

 

Mostar Üniversitesi

Boşnakça Lisans Bölümleri 1500 Euro

 

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!