Uluslararası Travnik Üniversitesi Türkçe Bölümler

Uluslararası Travnik Üniversitesi Türkçe Bölümler

Yurtdışında okumayı düşünen öğrenciler açısından en çok çekinilen konulardan biri yabancı dilde eğitim olmaktadır. Yeni bir ülkeye gitmek ve yeni bir dil öğrenip üniversite okumak öğrencilere her zaman korkutucu gelmektedir. Bosna Hersek Uluslararası Travnik Üniversitesi’nin ana dili Boşnakçadır. Bunun yanı sıra 1 yıllık hazırlık dil eğitimi bulunmaktadır. Bu sayede öğrenciler hem Boşnakçaya hakim olabilecek ve yeni bir dil öğrenmiş olacaklar hem de yeni bir bölümü Boşnakça olarak okuyabileceklerdir.

Fakat Bosna Hersek Uluslararası Travnik Üniversitesi’nin sunduğu imkanlar arasında Türkçe destekli dersler bulunmaktadır. Bu Sayede öğrenciler Türkçe olarak kolaylıkla okudukları bölüme hakim olabileceklerdir. Türkiye’den Bosna Hersek’e giden Türk hocalar eşliğinde takviye dersler alabilmek mümkün hale gelebilmektedir. Uluslararası Travnik Üniversitesi Türkçe Bölümler sayesinde öğrenciler bu ülkeyi ve özellikle de bu üniversiteyi tercih etmektedir.

Türkçe okutulan birbirinden farklı kariyer meslek bölümleri bulunmaktadır. Bu bölümler Mimarlık, İnşaat, Makine, Hukuk ve Elektrik olarak belirlenmiş ve zaman içerisinde diğer bölümlerde de yaygınlaştırılması hedeflenmiştir. Bosna Hersek’te okumaya giden öğrenciler bu sayede oldukça kaliteli ve saygın bir eğitim anlayışı içerisinde Türkçe olarak derslerini alabileceklerdir. Türkçe alt yapılı ve destekli olan bölümler sayesinde derslere gösterilen katılım, ilgi ve alaka artacaktır. Adeta Türkiye’de farklı bir şehirde okumak gibi, Bosna Hersek’te okumak mümkündür. Hiçbir sınav şartı olmaksızın ve oldukça uygun harç ücretleri ile sizler de Uluslararası Travnik Üniversitesi’nde okuyabilirsiniz.

Türkçe Bölümler Uluslararası Travnik Üniversite’sinde

Bosna Hersek Uluslararası Travnik Üniversitesi Türkçe Bölümler ile öğrencilerin hem kendisine güveni gelecektir hem de okudukları bölümde daha da fazla başarı sağlayabileceklerdir. Bu sayede bocalamak zorunda kalmayacaklar ve Türkçe eğitim ile kolaylıkla derslerini verebileceklerdir. Özellikle de bu bölümlerin kariyer meslek gruplarına ait olması büyük bir avantaj sağlamaktadır. Aynı zamanda lisans tamamlama seçeneği ile dikey geçiş yapan öğrenciler de bu fırsattan yararlanabileceklerdir.

Uluslararası Travnik Üniversitesi bünyesinde sunulan bu avantaj sayesinde Türkiye’den oldukça fazla sayıda öğrenci Bosna Hersek’e gelmektedir. Sınıfınızda sizin gibi Türkiye’den gelen çok sayıda öğrenci bulabileceksiniz. Bu sayede Uluslararası Travnik Üniversitesi Türkçe Bölümler ve Türk öğrenciler ile birlikte dinleyeceğiniz Türkçe destekli dersler sayesinde Bosna Hersek’te okumak size büyük bir rahatlık verecektir.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile sizler de kolaylıkla bu fırsatlardan yararlanabileceksiniz. Eurostar Uluslararası Travnik Üniversitesi Türkçe Bölümler hakkında sizlere en doğru ve yeni bilgileri verecektir. Türkiye’deki tek yetkili danışmanlık şirketi olan Eurostar sizleri beklemektedir.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Türkçe Destekli Lisans Bölümleri

Hukuk 2000 Euro
İnşaat Mühendisliği 2500 Euro
Mimarlık 2500 Euro
Makine Mühendisliği 2500 Euro
Bilgisayar Mühendisliği 2500 Euro
İş Sağlığı ve Güvenliği 2500 Euro
Elektrik Mühendisliği 2500 Euro
Yüksek Lisans ve Doktora 5000 Euro

Üniversitenin Konumu