Saraybosna Üniversitesi Tıp Eczacılık Diş Hekimliği Fizik Tedavi

Saraybosna Üniversitesi Tıp Eczacılık Diş Hekimliği Fizik Tedavi

Son yıllar da çok ciddi bir ilgi gören saraybosna üniversitesi tıp eczacılık dil hekimliği fizik tedavi bölümü ile siz de bu meslek hakkında kendinizi..

Saraybosna Üniversitesi Tıp Eczacılık Diş Hekimliği Fizik Tedavi

Günümüzde artan rekabet koşullarında iş bulmanın giderek zorlaştığı görülmektedir. Ancak, bazı meslekler vardır ki bunları okuyunca iş bulmak hiç bir zaman zor değildir. İşte bu mesleklerden bazıları olan tıp, eczacılık, diş hekimliği ve fizik tedavidir. Ancak, bu meslekleri de okumak sanıldığı kadar kolay değildir.

Artan rekabet koşulları, zor sınav şartları ve yüksek bütçeli üniversite harçları nedeniyle birçok öğrenci hayalinde meslekten vazgeçmek zorunda kalmıştır. Ancak, Saraybosna üniversitesi tıp, eczacılık, diş hekimliği, fizik tedavi bölümleri sizlerin önündeki tüm engelleri kaldırmak için hazır bekliyor. Sınavsız ve ekonomik harç miktarları sayesinde gönlünüzdeki mesleğin eğitimini alabileceksiniz.

Saraybosna Üniversitesinde Diş hekimliği yıllık 3500 Euro’dur. 1 yıl Boşnakça dil eğitimi gördükten sonra fakülteye giriş sınavına girebilir, başarılı olursanız geleceğin diş hekimleri arasına adınızı yazdırabilirsiniz. Yine Saraybosna Üniversitesi’nde eczacılık giriş sınavına girebilirsiniz. 1 yıllık Boşnakça dil eğitiminden sonra fakülteye giriş sınavına hak kazanıyorsunuz. Başarılı olduğunuzda hayallerinizdeki eczacılık fakültesini okuyabilirsiniz. Eczacılık hazırlık sınıfı ve lisans ücretleri 2500 Euro’dur.

Eczacılık Hekimliği Fizik Tedavi

2003 yılında Avrupa birliği eğitim kriteri olan Bologna Anlaşması’na uyum sağlamış Saraybosna Üniversitesi’nde okuduğunuzda Avrupa birliği standartlarında bir eğitim görebileceksiniz. Bosna Hersek Saraybosna Üniversitesi’nden mezun olduğunuzda ise Avrupa’nın 1. Sınıf kalitede kabul edilen Europass mavi diplomaya hak kazanacaksınız. Türkiye’de de geçerliliği olacak bu diploma ile iş bulma konusunda sıkıntı çekmeyeceksiniz.

Saraybosna üniversitesi tıp, eczacılık, diş hekimliği, fizik tedavi bölümleri arasından birini tercih ettiğinizde vize şartına tabi tutulmadan direk eğitime başlayabileceksiniz. Uygun bir bütçe ile geleceğin doktorları, eczacıları, fizyoterapistlerinden bir olabileceksiniz. Üstelik Avrupa Birliği ülkesinde bir eğitim görerek yurtdışında okumanın her avantajını yaşayacaksınız.

Saraybosna üniversitesi tıp, eczacılık, diş hekimliği, fizik tedavi bölümlerini tercih etmeden önce en yakın bir Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı ofislerine gelin. Eurostar’ın deneyimli ve uzman kadrosu ile birlikte geleceğinize birlikte karar verin. Bosna Hersek hakkında kafanızdaki tüm sorulara cevap bulabilirsiniz. Ayrıca öğreniminiz boyunca kalacağınız ev ve yurtlar hakkında tüm detaylı bilgileri öğrenebileceksiniz.

Balkanların en güzel ülkelerinden biri olan Bosna Hersek’i öğrencilik yıllarınızda keşfedin. Uygun yaşam şartları olan Bosna Hersek’te aylık giderleriniz 300-400 Euro arasında olacaktır. Bosna halkının Türk halkına olan sempatisi ile kendinizi ülkenizde gibi hissedeceksiniz.

Geleceğin en güzel mesleklerine kayıt olabilmek için acele edin. Bu gözde meslekleri kaliteli bir eğitimle taçlandırmak için Eurostar bürolarına gelin ve kendinizi uzman kişilere teslim edin.

Saraybosna Üniversitesi Boşnakça Lisans Bölümleri

Saraybosna Üniversitesi Tıp Fakültesi 3000 Euro
Saraybosna Üniversitesi Diş Hekimliği 3500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Eczacılık 2500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon 2500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Mühendislik Bölümleri 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Güzel Sanatlar 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Veterinerlik 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Psikoloji 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Boşnakça Dil Hazırlık 2500 Euro

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!