Hazırlık

Hazırlık

Bosna üniversitelerin de hazırlık eğitimi almak istediğiniz zaman öncelikle bu konu hakkında nelere dikkat etmeniz gerektiğini bilmelisiniz...

İçindekiler

Hazırlık

Devlet üniversiteleri ve diğer tüm Bosna Hersek üniversiteleriyle yaptığı anlaşmalar sayesinde Boşnakça teknik dil diplomasının geçerli olduğu bir eğitim alma fırsatı sağlamaktadır.

Eurostar yurtdışında eğitim aracılığı ile hazırlık başvurusu yapan öğrencilere, Eurostar yurtdışı eğitim konusundaki deneyimli danışmanlık hizmetinden yararlanma imkanı da sağlanmaktadır. Eurostar yurtdışında üniversite eğitimi için güvenilir hizmet konusunda yetkili bir firma olduğundan, eğitim merkezi olarak faaliyet düzenleyenlerin isteseniz dahi sunmayacağı anlaşmalar yapmaktadır.
Hazırlık Programları Enstitüsü

Her ne kadar Bosna Hersek eğitimi Boşnakça olarak yapılıyor olsa da, yurtdışında üniversite eğitimi İngilizce olarak almak isterseniz dahi sizlere sunulan staj seçenekleriyle halk arasında çok kolay bir şekilde ülke dilini öğrenebilirsiniz. Boşnakça eğitim veren Bosna Hersek üniversitelerinde yurtdışı üniversite eğitimi için gerekli olan Boşnakçayı, Hazırlık Enstitüsü çalışma programları ile öğrenebilirsiniz.

Çalışma Programları Nedir?
Yurtdışında üniversiteler arasında yerini giderek daha da sağlamlaştıran ve çağdaş eğitim yolunda büyük yol kat eden Bosna Hersek üniversiteleri, tüm öğrencilerinin kariyer hedeflerine ve kişisel amaçlarına ulaşmalarını sağlayan bir eğitim vermektedir. Yurtdışında okumak için Bosna Hersek üniversitelerinin seçiminden sonra özel ve genel programların sunduğu kurslarla, öğrencilerin eğitim programlarını istedikleri yoğunlukta ve kapsamda belirlemesine de imkan tanınmaktadır. Gruplar halinde yapılan devlet üniversitelerinin hazırlık ve diploma programları, yurtdışında üniversite okumak isteyen öğrencilerin teknik eğitim almasını sağlar. Yurtdışında eğitim alırken göreceğiniz bu 1000 saatlik eğitim hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Yurtdışında eğitim almayı kolaylaştırması haricinde Boşnakça öğrenmenin, sosyal hayatın bir parçası olmak için de size büyük bir olanak sağlayacağını da unutmayın. Yurtdışı eğitim sürecini tamamlayan öğrencilerin büyük bölümü, Boşnakçayı anadil seviyesinde konuşabiliyor ve sosyal hayata kolay bir şekilde karışarak diploma programlarını tamamlıyor.

Yurtdışında üniversite eğitimi için öğrencilerin her geçen yıl daha da fazla talep gösterdiği Saraybosna Üniversitesi, hazırlık programlarına başlanmasıyla üniversite bölümünün ön kayıt işlemleri sırasında seçilmesini istemektedir. Ekim ve Ocak döneminde başlanan yükseköğretim için yurtdışında okumak isteyen öğrenciler Eurostar Eğitim Merkezi tarafından iki farklı gruplar halinde Saraybosna’ya gönderilmektedir. Yoğun Boşnakça eğitimi verilen hazırlık bölümünde sınıfta kalma şeklinde bir uygulama da mevcut değildir. Yurtdışında üniversite eğitimi öncesinde verilen teknik hazırlık dönemiyle ilgili daha detaylı bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitimi arayabilir, yurtdışında üniversite okumak ile ilgili tüm sorularınıza açıklayıcı ve çözüm odaklı cevaplar alabilirsiniz.

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!