Elektrik Mühendisliği Dikey Geçiş

Elektrik Mühendisliği Dikey Geçiş

Elektrik mühendiliği dikey geçiş olanaklarından faydalanmak isteyen kişiler özellikle bosna hersek üniversitelerin de kendilerine sunulan olanakları..

Elektrik Mühendisliği Dikey Geçiş

Uluslararası Travnik Üniversitesi’nde sınavsız olarak okuyabilme hakkı öğrencilere sunulmaktadır. Bu sayede öğrenciler istedikleri bölüme kolaylıkla geçebilmektedir. Bosna Hersek tam bir öğrenci ülkesi ve tam bir eğitim yuvasıdır. Bu nedenle de özellikle de Türkiye’den öğrenci akınına uğramaktadır. Sadece lise mezunları değil lisans mezunları da Bosna Hersek’te üniversite okumak için kayıt yaptırabilmektedir.

Elektrik Mühendisliği okumak isteyen öğrenciler 2 yıllık meslek yüksekokulu diplomaları ile Bosna Hersek’te lisans tamamlayabilmektedir. Bu sayede Mühendis olarak mezun olabilme hakkına sahip olmaktadırlar. Bosna Hersek’te bulunan Uluslararası Travnik Üniversitesi’nde Elektrik Mühendisliği Dikey Geçiş hakkına sahipsiniz. Dikey geçiş için sınava girmenize de gerek kalmayacak. Sadece diplomanız ile gidip kayıt olabileceksiniz.

Dikey geçiş ile lisans tamamlamak isteyen öğrenciler için bulunmaz bir fırsat olan sınavsız geçiş hakkı ile sizler de artık 4 yıllık fakülte okuyabileceksiniz. Elektrik Mühendisliği Dikey Geçiş için aranan şartlar arasında sadece meslek yüksek okulu diploması ve yıllık harç ücreti gerekmektedir. Bosna Hersek’te bulunan Uluslararası Travnik Üniversitesi’nde Elektrik Mühendisliği lisans tamamlamak sadece 2500 Euro olarak ücretlendirilmektedir. Bu sayede 2 yıl boyunca sadece 5000 Euro vererek sizler de lisans tamamlayabileceksiniz.

Dikey Geçiş Hakkı

Bosna Hersek’in öğrenciler için sunduğu imkanlar bunlarla da sınırlı kalmamaktadır. Aynı zamanda mezun olan öğrencilerin aldığı diploma ulusal anlamda oldukça saygındır. 1. Kalite diploma statüsünde olan Mavi Diploma sayesinde tüm Avrupa’da iş imkanlarının kapıları öğrenciler için açılabilmektedir. Bu diploma sizi rakiplerinizden bir adım öne taşıyacak. Tüm iş fırsatları ayağınıza gelecek. Yurtdışında ve özellikle de Avrupa ülkelerinde çalışma hakkı bulabileceksiniz. Türkiye’de de bu diploma tanınmaktadır. Bu sayede de mezun olduktan sonra işsiz kalma devri sona erecektir.

Bosna Hersek’te okurken aynı zamanda Türkçe destekli dersler de alabileceksiniz. Türk hocalardan alacağınız bu dersler ile sizler de bölümünüze destek alabileceksiniz. Bosna Hersek Uluslararası Travnik Üniversitesi’nde Elektrik Mühendisliği okurken aynı zamanda Türkçe altyapılı dersler almak oldukça işinizi görecektir. Eğitim alanında devrim niteliğinde uygulanan bu çözümler sayesinde öğrenciler okullarına ve derslerine daha fazla bağlanabilmektedir.

Eğer siz de Bosna Hersek’te bulunan Uluslararası Travnik Üniversitesi’nde Elektrik Mühendisliği Dikey Geçiş fırsatından yararlanmak isterseniz Eurostar ile irtibata geçebilirsiniz. Eurostar bu konuda Türkiye’de ve İstanbul’da yetkili tek danışmanlık bürosudur. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı sayesinde yurtdışı eğitim artık gözünüzü korkutmayacak. Eğitim anlamında merak ettiğiniz her şey ve çok daha fazlası Eurostar’ın güleryüzlü kadrosu tarafından sizlere verilecektir.

Elektrik Mühendisliği 2500 Euro

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!