Duyuru

Duyuru

Bosna üniversitelerin de eğitim almak isteyen kişiler farklı konular hakkında yapılan duyurular ile kısa zaman içinde amaçlarına ulaşabilmektedirler..

İçindekiler

Duyuru

Sevgili ogrenciler yurtdışı eğitimi için danışmanlık hizmeti öğrencilerin öğrenim hayatı boyunca sadece bir kere alabilecekleri bir hizmettir.

Geleceğinizi etkileyebilecek bu seçimde dikkatli olunması önem taşır. Son zamanlarda her sektorde oldugu gibi yurtdışı eğitim danışmanlığı veren firmaların sayısı son yıllarda artmaktadır. Daha uygun fiyatlarla hizmet verdiğini iddia ederek öğrenci ve ailelerini kandıran birçok sahte firma ve sahıslar bulunmaktadır.
Sevgili anne babalar her yıl yurtdışında eğitim almak isteyen birçok öğrenci dolandırılıyor. Sizlerde onlardan biri olmak istemiyorsanız hizmet alacağınız danışmanlık ve aracılık şirketi kac yıllıktır. Kac yıldır Bosna hersekle ogrenci gönderiyor?Çok iyi araştırmalı ve korsan şirketlere ve sahıslara karşı dikkatli olmalısınız.

Sevgili anne babalar. Ailelerin yurtdışı eğitimi konusunda evlatlarına destek olmaları ve onları yalnız bırakmamaları gerekmektedir. Danışmanlık ve aracılık şirketinin seçilmesi sırasında üniversite ile firma arasında yapılan anlaşmaların incelenmesi önem taşır. Öğrenci ile anlaşma yapılan firmalar başta ilgi gösterir gibi yaparak öğrencilerin güvenini kazanmakta daha sonra ise ilgisiz bir tutum sergileyerek ekstra paralar isteyebilmektedir. Vaat ettikleri hizmetleri yerine getirmeyerek öğrencileri mağdur ve zor durumda bırakmaktadır.

Sevgili öğrenciler firmanın bosna hersekte herhangi bir ofisi varmı? Kaç yıldır Bosna Hersek’e öğrenci gönderiyor? Öğrencilerin yurtdışında eğitim alabilmeleri için sadece kayıt yaptırmak yeterli değildir.Öğrencilerin ihtiyaç duyduklarında onların yanlarında olabilmek sorunlarıyla ilgilenebilmek ve gerekli desteği sağlamak önemlidir.
Sevgili anne babalar korsan danışmalık şirketlerinin birçoğu öğrenci henüz üniversite eğitimine başlamadan harç ücreti talep etmektedir. Hizmet aldığınız danışmanlık şirketine kesinlikle harç ödemesini önceden yapmayınız. Harç ödemesini firmaya vermeniz dolandırıcılıkla karşı karşıya kalmanıza neden olabilir. Üniversite harç ödemelerini kendiniz bankadan yapabilirsiniz.

Sevgili ogrenciler eğitim görmek istediğiniz ülkeyi ve şehri mutlaka araştırın. Daha önce Bosna Hersek’te eğitim gören kişiler ve öğrenci aileleriyle irtibata geçerek öğrenmek istediğiniz her şey hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Bosna hersekte eğitim gören öğrencilerimizin EV VİDEOLARI,YAŞAM VİDEOLARI,AİLELERİNİN BOSNA HERSEKTEKİ GÖRÜŞLERİ HAKKINDAKİ AYRINTILI VİDEOLARI izleyebilir ve fikir sahibi olabilirsiniz. Aynı zamanda dilerseniz aileler ile görüşme imkânını da Eurostar yurtdışı eğitim ve danışmanlık firmamız sizlere sunmaktadır.

Sevgili ogrenciler yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti alacağınız firmayı çok iyi araştırmalısınız. BOSNA HERSEK’E HİÇ ÖĞRENCİ GÖNDERMİŞ Mİ? ÖĞRENCİ YAŞAM VE AİLE GÖRÜŞLERİNİ GÖSTEREN VİDEOLARI VAR MI ? Sevgili ogrenciler hizmet almak istediğiniz firmanın size hangi alanlarda hizmet vereceği de önemli konular arasında yer almaktadır.Vizmetler icin mutlaka ogrenci gorusleri VİDEOLARI İZLEYİN! Vize işlemleri, konaklama ve uçak bileti rezervasyonu gibi işlemler ve eğitiminiz boyunca yanınızda olması kendinizi güvende hissetmeniz sunmuş olduğu destek imkânları önemlidir. Ayrıca personel kadrosu alanında uzman ve her konuda ihtiyacınız olan bilgiyi verebilecek düzeyde olmalıdır.

Değerli anne ve babalar , sevgili öğrenciler bazı firmaların Bosna Hersek’e hiç öğrenci göndermediği halde internetten indirmiş olduğu öğrenci resimlerini, sitelerine koyarak sanki Bosna’da daha önceden öğrenci göndermiş gibi gösterilerek yanıltıcı bilgiler verildiğini bize başvurup kayıt yaptıran öğrencilerden öğrenmekteyiz.daha önceki yıllarda Bosnaya öğrenci göndermemiş deneyimleri olmayan firmalara ve şahıslara kesinlikle güvenmeyin. Seçim yaparken bunlara mutlaka dikkat etmek gerekir .Dolandırılmak ve paranızı boş yere harcamak istemiyorsanız kaliteli, tecrübeli ve üniversitelerle resmi sözleşmesi olan şirketi tercih edin.
Daha önceden Bosna hersekte danışmanlık hizmeti verilen öğrencilerin yerleştirilmiş olduğu program ve üniversitelerin referans olarak gösterilmesi dikkat edilmesi gereken hususlar arasında bulunmaktadır. Hedeflerinize en uygun bölümü ve üniversiteyi en doğru şekilde seçebilmek için Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Şirketine başvurun ve geleceğinizi güvence altına alın.

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!