Denklik

Denklik

Denklik, Mostar Üniversitesi Uluslararası Travnik Üniversitesi Saraybosna Üniversitesi Denklik, Saraybosna Üniversitesi Tuzla Üniversitesi Uluslararası...

İçindekiler

Denklik

Eurostar Hakkında

Üniversite her öğrencinin hayali olan bir kurumdur. Ayrıca yurtdışında üniversite eğitimi almakta da her öğrencinin ulaşmak istediği başka bir hayalidir. Ancak bu konuda öğrenciler tam olarak bilgi sahibi değildir. Bu sebeple sizlere Eurostar olarak uzun yıllardır verdiği tecrübemizle hizmet vermekteyiz. Yıllardan gelen tecrübemizle beraber yurtdışı eğitimde her zaman öncü firma olmanın gururunu yaşamaktayız. Bizden hizmet alan öğrencilerin her türlü ihtiyacı bizim aracılığımızla karşılanmaktadır.Özellikle okul seçimi olsun veya okuldan ziyade bölüm seçimi olsun öğrencilerimizin merak ettiği konular arasındadır. Sizlere gitmek istediğiniz üniversite ile ilgili veya okumak istediğiniz bölümle ilgili her türlü desteği danışman arkadaşlarımız sağlamaktadır. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı 1993 yılında kurulmuştur.Şunu belirtmek gerekir ki, yurtdışı eğitim konusunda tanınmamış birçok firma piyasada faaliyet göstermektedir. Ancak bu firmaları tercih eden öğrencilerimiz mağdur olmakta ve dilini dahi bilmediği bir ülkede çok mağdur olabilmekte ve büyük sıkıntılar yaşamaktadır. Bizim ayrıcalığımız ise bu noktada kendini göstermektedir.Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak uzun yıllardır süren aşkın tecrübemizle beraber yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilerimizin ihtiyaçlarının tamamen farkında olmakta ve bu yönde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Özellikle öğrencilerimizin aklındaki tüm sorulara cevap verebilecek rehberlik hizmetimiz bulunmaktadır. Bunların yanında gitmek istediğiniz ülkede de her türlü yardımcı olmaktayız. Öncelikle gideceğiniz ülkede havaalanında sizleri karşılamak için personelimiz bulunmakta ve sizlere bu arkadaşlarımız her konuda yardımcı olmaktadır.

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!