Adalet Lisans Tamamlama

Adalet Lisans Tamamlama

Adalet Lisans Tamamlama, Adalet Meslek Yüksekokulu mezunlarının dikey geçiş ile hukuk fakültelerine geçebilme konusundaki sıkıntılarını...

Adalet Lisans Tamamlama

Adalet Meslek Yüksekokulu mezunlarının dikey geçiş ile hukuk fakültelerine geçebilme konusundaki sıkıntılarını, yaşadıkları problemleri ve tüm detayları biliyoruz. Bundan dolayı da Uluslararası Travnik Üniversitesi Adalet Dikey Geçiş Lisans Tamamlama programını Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı güvencesi ile sizlere öneriyoruz. Uzman kadrosunun sizleri tüm detayları ile bilgilendirmesi ile aklınızdaki soru işaretlerinin yerini gelecekteki amaçlarınız ve mezuniyet sonrası planlarınız alacak.

Günübirlik değil ömürlük bir seçimdir eğitim ve seçtiğiniz üniversite ve bölüm sizin tüm hayatınızı etkiler. Bundan dolayı da en iyi seçimi yaptığınıza emin olana kadar araştırma yapmak ve olanakları araştırmak gerekir. İşte bu anlarda karşınıza aklınıza bile gelmeyecek nitelikte bir fırsat gelir ve ben neden bunu daha önce duymadım dedirtir sizlere. Uluslararası Travnik Üniversitesi Adalet Dikey Geçiş Lisans Tamamlama da böyle bir şey işte. 2 yıllık önlisans mezunlarının dikey geçiş için çok kısıtlı olan kontenjan haklarını kendi lehlerine çevirmek için 1 yıl çalışsalar dahi sonunda başarılı olmalarının çok zor bir durum olduğunu Türkiye gerçeklerinin farkında olan herkes bilmektedir.

Uluslararası Travnik Üniversitesi ve Türkiye’deki çözüm ortağı yani tek yetkili eğitim danışmanı Eurostar, sizleri Türkiye gerçeklerinden Avrupa’nın el değmemiş fırsatlarına götürüyor. Sizden belirli bir İngilizce seviyesi, not ortalaması, seçkin bir üniversiteden diploma, bir ev alacak kadar para istemiyoruz. Sadece kararlı bir genç bizler için yeterli olmaktadır. Hayalleri olan, sürekli olarak hukuk üzerine planlar yapıp bir gün mutlaka onları hayata geçirebileceğini düşünen bir yetenek kafi olacaktır.

Adalet Meslek Yüksekokulu mezunu olmak artık sizin en önemli hazineniz olacak. Bu uzun süredir duyduğunuz belki de en önemli haber olacak. Uluslararası Travnik Üniversitesi vasıtasıyla dikey geçişinizi Bosna Hersek’teki seçkin bir üniversiteye yapmış olacak ve geleceğinizi garanti altına almış olacaksınız. Kariyerinizin basamaklarını çifter çifter atlama hususunda sizlerin 1 numaralı yardımcısı olacak olan Uluslararası Travnik Üniversitesi ve Eurostar eğitim hayatınızın her bir safhasında sizin için en iyisini verebilmek için uğraş veriyor olacak.

Bosna Hersek yüzyıllar boyu Avrupa ve Balkanların en güzel ve de müstesna yerlerinden biri olmuştur. Tüm liderlerin hakim olmak istediği ve elinde bulundurmayı arzuladığı ve uzun yıllar da Osmanlı hükümdarlığında olan bir ülkeydi. Travnik şehri de o zamanlardan kalma ünü ile günümüze kadar geldi ve artık üniversitesi ile de Avrupa’nın dikkatini çekmeye başladı. Osmanlının eğitim ve kültür olarak Anadolu dışında merkez olarak gördüğü yerlerden biri olan Travnik, köklü kültürel yapısını günümüzde güçlü bir eğitim anlayışı ile harmanlamaktadır. Uluslararası Travnik Üniversitesi rektöründen öğretim üyelerine kadar yüksek başarılarla dolu kariyerlere sahip eğitimcilerle öğrencilerine hizmet vermektedir.

Türkçe olarak ve verilen ve Türkiye tarafından denkliği de kabul edilen Uluslararası Travnik Üniversitesi Adalet Dikey Geçiş Lisans Tamamlama programı için başvurularını şuandan itibaren Türkiye’de sadece Eurostar’a yapabilme şansına sahip olacaksınız. 20 yılı aşkın süredir yurtdışına eğitim almaya gidecek binlerce öğrenciye en doğru seçimi yapmaları konusunda yardımcı olmuş ve kariyerlerini en muntazam şekilde biçimlendirilmeleri hususunda gereken her şeyi yapan Eurostar, Adalet Meslek Yüksek okulu mezunlarının da bir hukuk fakültesi mezunu olmaları için her türlü detayı paylaşacaktır. Geç olmadan kararınızı verin ve devlet üniversitelerine verdiğiniz harç paralarıyla Avrupa standartlarında bir hukuk eğitimi almaya başlayın.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dikey Geçiş Yapabileceğiniz Bölümler

Adalet Bölümü
Kamu Yönetimi Bölümü
Polis Meslek Yüksek Okulu
Polis Akademisi

Bosna Hersek Uluslararası Travnik Üniversitesi Hukuk Fakültesi Yıllık Ücreti

Hukuk 2000 Euro

 

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!